אודותיי וקצת על מה הופך את

...אין אפס למשהו מיוחד

הרבה אנשים שואלים אותי "מה זה בדיוק אין אפס",
ובאמת - יש משהו מיוחד בפעילויות שאני מעביר, שכל פעם מעורר בי השתאות. לפעמים נדמה לי שאני לא עושה כלום, אבל משהו "קורה שם", בפעילות הזאת.
 

אולי גם את או אתה נתקלתם בתחושה הזאת במקומות אחרים בחיים: כשעושים משהו פשוט, בצורה הכי פשוטה וברורה, בלי מאמץ, ויש לזה הד, תגובה, שנדמה שהיא חזקה ומשמעותית, אולי אפילו יותר מהמאמץ שהושקע כדי ליצור אותה...

אותי זה מחבר תמיד למקום הזה, שבו גם נוגעים התכנים של "אין אפס": הדברים הם פשוטים. החיים הם פשוטים. זה אנחנו שמסבכים אותם, וזה הסביבה שלנו ש"עוזרת" לנו לעשות את החיים למסובכים יותר ממה שהם באמת.

אומרים שהצורך האנושי באינטראקציה חברתית לא השתנה, והוא ממשיך ללוות אותנו גם היום, בעולם של מודרניזציה ושל טכנולוגיה מתקדמת. אנחנו חיים במציאות של השגיות ואינדיבידואליות, ועדיין - כולנו זקוקים למפגשים חברתיים ולתחושת שייכות חברתית. לדעתי, אנחנו מחפשים את השילוב – ייחודיות שנותנת מקום לביטוי עצמי מחד, ותחושה של שייכות ליחד כלשהו מאידך.

ואמנם קיימת דרישה הולכת וגוברת לתוכן חדש ומקורי באירועים ובמפגשים חברתיים. במקרים רבים יש צורך בתכנים משמעותיים שיוצרים עניין ותקשורת בין אישית ופעילויות שמשלבות אתגר עם חוויה אנושית פשוטה. "אין אפס" מספקת מענה לצורך הזה. הרעיון של "אין אפס" הוא מציאת פתרון פשוט לדברים שנראים לעיתים חסרי פתרון. אני מאמין שהמקום הפשוט הזה מדבר לכולנו. למרות שאנו חיים בעולם שנראה לפעמים מורכב מאוד, ביסודו של דבר נמצא תמיד משהו מאוד פשוט. את הגישה הזאת אני שואף לאמץ בחיי האישיים, וגם בפעילות החברתית של "אין אפס".

לסיום, מתוך ראיה של חוט השני שמקשר בין כל מה שקיים, ובין כל בני האדם,
אשמח לפגוש גם אתכם, ולתת לכם תוכן שלמיטב היכרותי הוא הטוב ביותר מסוגו. למה? כי הוא מגיע נוגע בפנימיות שלנו, ושם אנחנו תמיד מקוריים, תמיד יצירתיים, תמיד הכי טובים. זה פשוט 😊

להתראות - ניר

"אין אפס"

הפעלות לחשיבה מקורית